1) SMMCompany Nedir?

SMMCOMPANY.COM sosyal medya hizmetleri sunan tam otomatik bir paneldir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız ve etkileşiminizin düşük olduğunu düşünüyorsanız smmcompany.com tam size göre! Uygun fiyatları ve çok çeşitli servisleri ile sizlere hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan tüm servisler sistemimizde uygun fiyatlardan aktif şekilde satılmaktadır. Güvenilir ödeme seçeneği ve faturalı hizmet sunmaktayız. Söylemeden geçmeyelim eğer belirli bir müşteri kitleniz var ise bizden servisleri alıp kendi müşterilerinize sunabilirsiniz. Oluşabilecek her hangi bir sorunda bizlere destek bölümünden ulaşarak yardım alabilirsiniz.


2) Siparişim Neden İptal Edildi?

Siparişinizin iptal edilmesinin belirli nedenleri vardır ;

- Profiliniz gizli ise siparişiniz iptal edilir lütfen gizlilik kontrolü yapınız.

- Bazı servislerde sizden link yerine sadece kullanıcı adı girmeniz istenir bu hususa dikkat ediniz.

- Servislerin maksimum gönderim miktarlarını aldığınızda 2.kez sipariş verirseniz siparişiniz iptal edilir.

- Siparişlerinizde bu durumlar yoksa ve 24 saat geçmiş ise lütfen destek bölümünden bizlere ulaşınız.


3) Siparişim kısmen tamamlanıp kalanı iade edildi ne yapmalıyım?

Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz. Genel de eksik tamamlanmasının sebebi sunucunun o an almış olduğunuz miktar kadar gönderim yapamamasından kaynaklıdır ve bazı servisleirmiz sürekli eksik gönderim yapar bu maliyete bağlı değişkenlik göstermektedir genelde pahalı servisler daha iyi ve sağlam olmaktadır bu durumda pahalı sunuculara yönelmenizi önermekteyiz.


4) Takipçilerim Düşüyor Ne Yapmalıyım?

Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Bir örnek verecek olursak; siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır takip edenler sizleri tanımadığı için takibi geri çekmektedir. Bot takipçilerde ise durum tamamen farklıdır in-aktif hesap oldukları için instagram bir süre sonra bu hesapların farkına varıyor ve hesapları instagram bünyesinden kaldırıyor yada onaya düşürüyor buda sizlere düşüş olarak yansımaktadır. Kurumedya alınan bot takipçilerin hiç birinde garanti vermemekte ve bu durumu sözleşmede açıkca belirtmiştir.